FASHION

Mən kişilərə hörmət edirəm,onlar həyatı daha maraqlı edir.
Mən kişilərə hörmət edirəm,onlar həyatı daha maraqlı edir.

Mən kişilərə hörmət edirəm,onlar həyatı daha maraqlı edir. Onlar,əl uzadır,qapını açır,donlar və şokolad alır. Onlar hava limanında bizi qarşılayır. Müharibə olsa onlar müharibəyə gedəcək,çünki,cəsurdur onlar.
Mən kişilərə hörmət edirəm. Onlar deyirlər "məsələ deyil" ,və hər şey həqiqətən də rahat həll olur.
Onlar universitetə bizi aparmaq üçün gəlirlər,özgə qonaqlıqdan bizi evə gətirir,uzadır,üstümüzə yorğan örtürlər. Onlar makiyajsız üzümüzə baxmağı xoşlayırlar,yerdə gölməçə olarsa qucağa götürürlər,onlara elə gəlir ki ,biz balacayıq və qucaqlanmağa ehtiyacımız var. Onlar haqlıdır. Onlar ata olur və öz soyadlarını uşaqlarımıza verir. Onlar bizi qoruyur. Onlar bahalı parfüm qoxurlar.
Mən kişilərə hörmət edirəm. Onların sözü çox vaxt əməli ilə üst-üstə düşür. Onlar hər şeyi bizdən yaxşı bilir. Bizim harada olmağımız onlara hər zaman maraqlıdır. Onlar həmişə təkidlə içdiyimiz kofenin pulunu ödəmək istəyir,niyəsini heç bilmədən. Onlar bizim şıltaqlıqlara dözüb dostlarına deyirlər "o şıltaqdır,amma,çox gözəldir axı!" ...
Onlar bizə hər,şeyi bağışlayır,baxmayaraq ki,fikir versəniz ,biz heç bir şeyi bağışlaya bilmirik.
Onlar güclüdür.

Mən kişilərə hörmət edirəm. Yalnız kişilərə,kişi cinsli varlıqlara yox!

Kateqoriya: Müzakirələr | Baxış: 2188 | Müəllif: Ragin xanım |

Şərhlər (10)

Это nice_gril nice_gril ‹ Lady
maraqlidi , twkler

maraqlidi, twkler winked
27 noyabr 2014 tarixi   #1    / 
Qadin elə bir mövzudurki, onu nə qədər araşdırırsan araşdır, hər vaxt yenidir.
Это Angel Sekine Angel Sekine ‹ Sharm Lady
ayy nece gozel maraqli yazi xeberdi,,,cox beyendim:))) elaaa
27 noyabr 2014 tarixi   #2    / 
Это arzu əliyeva arzu əliyeva ‹ Lady
Evet o benim canim:)
27 noyabr 2014 tarixi   #3    / 
Это Fidan Icona Fidan Icona ‹ Lady
yazanin ellerine,ureyine sagliq
27 noyabr 2014 tarixi   #4    / 
Это Gamze Ozcelik Gamze Ozcelik ‹ Lady
kiwilere.kiwi cinsli varliqlara yox.!
''vot imenni''
27 noyabr 2014 tarixi   #5    / 
G
Это prencess prencess ‹ Lady
Raziyam. Esl kisilere aiddi

Raziyam. Esl kisilere aiddi
27 noyabr 2014 tarixi   #6    / 
Это Ahu 05 Ahu 05 ‹ Lady
tesekkurler...
28 noyabr 2014 tarixi   #7    / 
Это Eylul. Eylul. ‹ Lady
Yazana halaldir eladir biz kiwilere hormet edirik cunku bizimde atamiz bir kiwidir ama kiwikimi kiwi olanlara
29 noyabr 2014 tarixi   #8    / 
Это Love conquers all Love conquers all ‹ Lady
Duzdu.......
29 noyabr 2014 tarixi   #9    / 
Ətir sevmirəm,heç də ehtiyac duymadım.Çünki mənə görə ən gözəl qoxu, sevdiyimə sarıldıqdan sonra üstümdə qalan qoxudu...
Это Nura Qaciyeva Nura Qaciyeva ‹ Lady
kiwilik puldan olculmur xanimlar hele kiwi varki pulu yoxdu zato o esil kiwidi kiwi odurki insanliqi merhfeti ola bir xanimm gorende arxasina baxib aqzina geleni gevelemiye pulu olub soz atib ve yaxud puluyla kimise satin alimaqdansa pulu olmuyub namusumu cekmeyi meni qoruyub saxlamaqi nefesiyle mene dayaq olmaqi hele mene besdi
03 fevral 2015 tarixi   #10    / 
ALLAH BIZI ARZULARIMIZA CATIRSIN AMIN

Şərh yazmaq

E-Mail:
Qalın mətn Maili mətn Vurğulanmış mətn Silinmiş mətn | Sol kənar üzrə düzləşdir Mərkəz üzrə düzləşdir Sağ kənar üzrə düzləşdir | Təbəssümlərin əlavə edilməsi Linkin əlavə edilməsiQorunmuş linkin əlavə edilməsi Rəngin seçimi | Gizli mətn Sitatın əlavə edilməsi Seçilmiş mətni kiril əlifbası transliterasiya ilə dəyişdir Spoylerin yerləşdirməsi
Şəkildə göstərilən 2 sözü daxil edin: *

Şəxsi kabinet

Bölmələr

Axtarış